fbpx

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Granit & Bazalt Madencilik bünyesinde bilgisayar teknolojili makineler ile Diyarbakır Taşı ve İzmir granit doğal taşlar ile peyzaj ve yapı işlerinizi 2004 yılından bu yana yürütmekyeyiz. Modern ve geleneksel mimaride kullanmak üzere hazırlıyoruz. Türkiye’nin bir çok yerinde çalışmalarda bulunan firmamız gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bir çok çalışma gerçekleştirmiştir.

İzmir ve Diyarbakır’da yıllardır sahibi olduğumuz farklı seçkin taş ocaklarından birinci sınıf taşları ham olarak çıkartıyoruz. Geçmişi 30 milyon yıl, taşlaşma süreci 5 milyon yıl öncesine uzanan taşları her tür inşaat alanlarında kullanıma kazandırıyoruz. Taşlarımız Anka Granit & Bazalt Madencilik tesislerinde çekici, ekonomik ve kolay uygulanabilir hale getiriliyor. Doğa dostu, saygın ustaların ellerinde ve gözetiminde işleniyor.

Ham veya işlenmiş Diyarbakır Bazalt Taşı çeşitlerini adrese veya ocakta teslim şartlarında yurtiçi ve yurtdışı pazarına sunuyoruz. Uygulama işinde profesyonel ekiplerimiz ile her zaman öndeyiz. Geniş bilgi için pazarlama departmanımızdan bilgi talep ediniz.

Call Now Button